Home / Android / Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube videolarını izleyebiliyoruz. Şuan beta kategorisinde olan kullanıcılarının kullanabildiği youtube go uygulaması ile youtube’daki tüm videoları internet olmadan izleme gibi bir düşünceye kapılmayın öncelikle. Çünkü youtube go video indirme uygulaması olarak karşımıza çıkacak. Yani internetsiz izlemek için daha önceden aktif bir internet bağlantımız üzerinden indireceğiz izleyeceğimiz youtube videolarını. Biraz uygulama görüntülerine ve nasıl kullanılacağına bakalım.

Youtube GO Google Play

Uygulamanın google play’deki görüntüsü bu şekilde. Uygulamayı yüklediğimizde bizden telefon numaramızı istiyor ve doğrulama kodu gönderiyor.

Youtube go sms onayı

 

Sms ile telefon numaramızı doğruladıktan sonra hemen yukarıdaki gibi bir ekran ile karşılaşıyoruz. Merak edenler için youtube go nasıl kullanılır bilgisini de hemen aktarayım. Herhangi bir video üzerine tıkladığımızda bize video indirmek için seçenekler sunuyor aşağıdaki gibi.

Youtube Go nasıl kullanılır?

Buradan bize uygun kalitedeki seçeneği işaretleyerek indir diyoruz. Daha sonra seçtiğimiz videoyu indirmeye başlıyoruz.

İndirme işlemi tamamlandığında anasayfayanın(giriş ekranının) altındaki indirilenler kısmından indirdiğimiz videolara ulaşabiliyoruz.

Şunu da belirteyim indirdiğimiz videoları facebook whatsapp instagram bluetooth gibi paylaşım araçları ile arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Sure ve Dua Ezberleme Programı

Sure ve Dua Ezberleme Programı Ücretsiz

Sure ve Dua ezberlemek için yapılmış olan ve her bilgisayarda bulunması kesinlikle gerekli olan bir …