Home / Tanıtım Yazıları / Yeni ve Güzel Kadrosuyla Kurulmuş Kadın Yaşam Sitesi1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Yeni ve Güzel Kadrosuyla Kurulmuş Kadın Yaşam Sitesi1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Özellikle Kadın ve Çocuk ile ilgili konularda içerik üretip paylaşmayı amaçlayan yeni bir site (blog) oluşturuluyor. Kadın sorunlarından tutunda çocuk sorunlarına kadar değerli kadınlara yardımcı olmayı hedefleyen blog’un yaklaşık 5-6 tane bayan yöneticisi mevcut. Yani bayanların bir mesaj ilettiğinde erkeğin okuması gibi bir durum da söz konusu değil, blog tamamen kadınlar tarafından yönetiliyor. Buraya Tıklayarak yeni kurulmuş bu bloğ’u ziyaret edebilirsiniz. www.kadinvecocuk.biz adresine girerek, paylaşılan içeriklere de göz atabilirsiniz.

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Bedava Sohbet Siteleri

Değerli blog takipçilerim, bu makalem tanıtım amaçlıdır. Bazı sohbet sitelerinin tanıtımının yapılması amacıyla paylaşılmıştır. Yaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir