Home / Sosyal Medya / Twitter Tüm Favorileri Sıfırlama Kodu Nasıl Kullanılır?1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Twitter Tüm Favorileri Sıfırlama Kodu Nasıl Kullanılır?1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Twitter’da beğendiğiniz tweetleri favorilere ekleyerek beğendiğinizi belli edersiniz. Fakat zaman zaman beğeni sayısı gözünüze çok fazla gelebilir ya da profili tamamen başka profile dönüştürmek isteyebilirsiniz.

Bunun için beğendiğiniz tüm tweetleri teker teker unf yapmak günlerinizi alabilir.

Aşağıda verdiğim kodu kullanarak bu işlemi otomatik olarak yapabilirsiniz.

NASIL KULLANIRIM ? 

console-

(Resim console sekmesini göstermek için eklenmiştir)

Profilinize girip beğeni sekmesine geçtikten sonra; eğer tarayıcınız Chrome ise CTRL+SHİFT+J yapın. Firefox kullanıyorsanız CTRL+SHİFT+K yapın ve Console sekmesinde yer alan alana aşağıdaki kodu yapıştırın ve enter tuşuna basın. Yukarıdan başlayarak tüm beğenileri silecektir. Kodun çalışmasını durdurmak için sayfayı yenileyiniz.

Kodun sonundaki 1000, her tweeti kaç milisaniyede unf yapacağını belirtmektedir.

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Sosyal Medya Uzmanı Nedir? Ne Yapar?

Teknolojinin ilerlemesi ve sosyal medya platformlarının geçerliliğini devam ettirmesi ve günümüzde sosyal medya kullanım oranının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir