Home / Oyun & Hile / Texas Holdem Poker Güncel Oyun Hilesi 20182 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Texas Holdem Poker Güncel Oyun Hilesi 20182 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Zynga poker chip hilesi programsız veya programlı fark etmez her türlü kazanabilirsiniz. Poker oyununu insanlar bu işi ticarete dökmeye başladılar. Oyunda yapılan hileler ile elde edilen chipler gerçek paraya dönüştürülüyor.Zynga poker bedava chip kazanma 2017 yılında da mevcut. Haliyle güncelleme geldikçe hilesini de bir şekilde buluyorlar. Ayrıca zynga poker hilesi android telefonlarda bile mevcut.

 

Öncelikle son sürüm olan Cheat Engine programını indiriyoruz. Kullanmasını bilenler bu program ile her çeşit bu tarz oyunlarda hileler yapabilirler.

Açtığınız programda sol üstte program seçeceksiniz. Bilgisayar ekranı şeklindeki olan kutucuğa tıklıyoruz ve orada hangi browser kullanıyorsak onu seçiyoruz. Value kısmına ne kadar paranız var ise o kadarını yazıyorsunuz. First scan taramasını yapıyoruz. Value Type ile double yapıyoruz. Tekrar scan yapıyoruz. Bu sefer sol tarafta çıkanlar daha aza indi. Hepsini seçin ve altta aşağı gösteren mouse işaretine tıklayın. Hepsi alttaki boş kısma geçecektir.

Daha sonra hepsini seçip ne kadar yazmışsanız o rakamları üstlerine çift tıklayıp istediğiniz bir rakam yazın. Oyuna geri dönün ve 1$ bile olsa bir şey harcayın sonra paranız ne yazdıysanız o olacaktır.

1-Texas holdem para hilesini sizlere anlatmaya çalıştım. Aynı yöntem ile android telefonlarda yapabilirsiniz.

2 Yalnız son sürüm Cheat Engine indirin.Texas Holdem Poker Hile için gerekli.

3 Eğer o olmazsa internette bu tarz alternatif programlar mevcut.

4. Eğer hiçbiri de olmazsa Visual Basic programı ile kendiniz basit ama etkili bir program yapabilirsiniz.

5.Tek gereken az da olsa C programlama dilidir. Bu tarz programların Visual Basic’ te yazıldığını unutmayın.

 

google aramaları : (Sizin için değil)

texas holdem poker hile 2017

zynga poker chip hilesi programsız

zynga poker hile 2017

zynga poker chip hilesi resimli anlatım

texas holdem poker hile trgala

zynga poker hile programı bedava indir

zynga poker para hilesi 2017

zynga poker bedava chip kazanma 2015

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Cs 1.6 Aim Wall Hack Hilesi Güncel 2018

Counter Strike serisinin en efsane oyunu 1.6 için paylaşacağımız bu hile şuan piyasanın en sağlam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir