Home / Android / Telefondan Haber Okuma Uygulaması; Bundle1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Telefondan Haber Okuma Uygulaması; Bundle1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Merhaba değerli takipçim, sizinle paylaşacağım uygulama, eğer haberleri sürekli takip ediyorsanız çok işinize yarayacak. Birçok haber sitesinden, gazeteden anında haberler alabilirsiniz. Bundle uygulamasında takip ettiğiniz haber kaynaklarının tüm haberlerini paylaşıldığı anda görebiliyorsunuz.

Türkiye’deki tüm haber programlarına kafa tutan program desem yanlış olmaz.

Ortalama 1.5 yıldır ülkemizdeki dikkat çeken girişimlerden biri olan mobil haber okuma uygulaması Bundle, dünya genelinde de ses getirmeye başladı ve yeni bir işbirliğine hazırlanıyor.

Hem Android hem de iOS tarafında kullanıcılara haber okumayı kolaylaştıran, editoryal bir filtreden geçirilerek bildirimler ile sizi sürekli gündemden haberdar eden Bundle, Google Play Store’da Editorün Seçimi olarak lanse edilmeye başlandı.
Bundle daha önce de zaten birçok kez App Store’da ve Google Play’de “En iyi Uygulamalar” arasında gösterilmiş ve öne çıkarılmıştı ancak global arenada bu alana çıkarılması uygulamanın Androidtarafında hızlıca ivmelenmesine zemin hazırlayacaktır.
Türkiye de dahil olmak üzere dünya genelinde toplam 600 binden fazla kullanıcıya ulaştığını ve hızlı büyümesini devam ettirdiğini öğrendiğimiz Bundle, yakın dönemde yine global pazarda önemli bir işbirliğine imza atmış olacak. Ekip şu anda en önemli 3 telefon üreticisinden birinin global pazarlama ekiplerinin dikkatini çektiklerini ve onların isteği üzerine pazarlama faaliyetlerinde yer verilecek özel bir Bundle sürümü çalıştıklarını bildiriyor.
Bundle ücretsiz olarak Appstore ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir