Home / Uygulamalar / Sure ve Dua Ezberleme Programı Ücretsiz1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
Sure ve Dua Ezberleme Programı
Sure ve Dua Ezberleme Programı

Sure ve Dua Ezberleme Programı Ücretsiz1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Sure ve Dua ezberlemek için yapılmış olan ve her bilgisayarda bulunması kesinlikle gerekli olan bir program. Mehmet Emin tarafından geliştirilmiş olan program ile çocuk için veya yetişkinler için güzel bir kaynak olarak kullanabilirsiniz. Bedava olarak sunulan bu görsel programı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

 

Dua ve Sure Ezberleme Programı
Dua ve Sure Ezberleme Programı

Toplam boyutu 313 MB olan ücretsiz dua programı ile ücretsiz olarak dua ve sure ezberleyebilirsiniz. Çocuklarınıza güzel bir bedava kaynak olan programı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bilgisayar için dua ezberleme programı
Bilgisayar için dua ezberleme programı

Webroot tarafından taranıp, virüs bulunmadığı da kesinlik kazanmıştır. Bizleri bu güzel program ile buluşturan ve aracı olan herkesten Allah Razı Olsun diyorum.

Bedava dua ezberleme programı
Bedava dua ezberleme programı

 

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube …