Home / Öğrencilere Ücretsiz Hosting Kampanyası

Öğrencilere Ücretsiz Hosting Kampanyası

HOŞGELDİNİZ.

Öğrencilere ücretsiz hosting için, herhangi bir firma ile çalışmamakta olup, kendi sunucumun belirli bir kısmını bu kampanya için ayırmış bulunmaktayım. Sen de öğrenciysen ve bir projen varsa yada kurcalayıp birşeyler öğrenmek istiyorum diyorsan benimle iletişime geç.

*Geliştirmek istediğiniz proje gizlilik içerisinde olacaktır. Herhangi bir kaynak kodu veya içeriği kopyalanmayacak ve dağıtılmayacaktır.

Neden Öğrenciler ?

Belkide Birçoğumuzun aklına gelen sorulardan birisidir. Neden Öğrenciler?

Unutmayalım ki, öğrenciler bizim geleceğimizdir. Bizi ve ülkemizi bir üst seviyeye taşıyacak olan gençlerdir. Birşeyler öğrenmek için, birşeyler yapabilmek için zaten kısıtlı olan harçlıklarından birde hosting sağlayıcılarına vermemeliler. Bu gibi kampanyalar, kişisel gelişim açısından çok faydalıdır. Başlattığım kampanyada deneyerek, kurcalayarak birşeyler öğrenenler ve ileride geliştirdiği projeler beni mutlu edecektir. Bir öğrenci olarak benimde bu gibi kampanyalara desteğim sonsuzdur.

Ücretsiz ama kalitesi nasıl?

Şuanda bu yazıyı okumuş olduğunuz site, belirtmiş olduğum sunucu üzerinden çalışmaktadır. Sayfaların açılış hızı, cpaneldeki eklentiler, müthiş derecede hızlı çalışmaktadır. Piyasada ortalama yıllık 100 tl vereceğiniz bir hosting paketinden daha iyi diyebilirim.

Kampanya Süresi Ne Kadar?

Kampanya, 30 Haziran 2017’ye kadar sürecektir. Sistemsel olarak analizi yapılıp, sürede değişiklik yapılabilir. Kampanya kullanıcılar için 60 günlüktür. Yani 30 Haziran 2017 tarihine kadar yapılan başvurunuz, 2 ay ücretsiz kullanım kazandırır.

Paket Özellikleri Nasıl?

Disk Alanı : 10.240MB (10 GB) Bant Genişliği : 51.200 MB(50GB)

Maks. FTP Hesabı Sayısı : Maks E-posta Hesabı: 20

Maks E-posta Listeleri: 1 Maks Veritabanları: 5

Maks Alt Etki Alanı Sayısı: 5 Maks.

Bekletilen Etki Alan Sayısı: 0  Maks Eklenti Etki Alanı Sayısı: 0

Php Sürümü : 5.6.30

Başvurmak için tıklayın.