Home / Uygulamalar / SQLite Expert Full Pro İndir1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
sqlite-expert-pro-full-indir-sinanduymazcom

SQLite Expert Full Pro İndir1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Sqlite Expert Full Pro programını proje veya programlarınızda veritabanı olarak kullanabiliyorsunuz. Sadece veritabanı oluşturmaktan ziyade, yönetimini de yapabiliyorsunuz.

Sqlite Expert Professional Pro ile birkaç dakika içerisinde veritabanı oluşturup kullanabiliyorsunuz.

Veritabanı içeriğini yönetmek için program arıyorsanız, gelişmiş özellikli olan sqlite expert programını size tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Download, kendi sitem üzerindendir. Herhangi bir siteye aktarılmayacaksınız. Tıkladığınızda direkt olarak inecektir.

Dosya boyutu : 123.59 MB

BURAYA TIKLAYARAK İNDİRMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

 

 

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube …