Home / İnternet Dünyası / Siteler için yeni chat uygulaması : Facebook Messenger1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Siteler için yeni chat uygulaması : Facebook Messenger1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Facebook Messenger eklentisi ile web sitelerimizde online chat yapabileceğiz. Siteye canlı sohbet eklemek için artık facebook messenger eklentisi favori olacak gibi görünüyor.

Uzun zamandır konuşulan chat eklentisi facebook tarafından onaylandı.

Üstelik messenger yazışmaları kaybolmayacak. Yani sohbet sona erse de, konuşma kayıtları duracak.

Facebook messenger eklentisi nasıl kurulur ?

Nasıl kullanılır sorusunun henüz pek cevabı yok. Çünkü uygulama henüz beta aşamasında. Siteye messenger chat ekleme işleminin  nasıl yapılacağına dair bilgiler uygulama yayınlandıktan sonra bloğuma eklenecek.

Takipte kalın.

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

içerikleri sildim

Kişisel Blogumdaki Yazıları Neden Sildim?

Öncelikle bu bir saçmalık mıdır diye soruyorum kendime. Çünkü hit alan içerikleri dahi sildim. Belki sıralamalardan düşecek(hit …