Home / Merak / Sexting Nedir? Nasıl Yapılır?2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
images (18)

Sexting Nedir? Nasıl Yapılır?2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Eskiden gönderilen aşk mektupları yerini sextinge bıraktı. Sevgilinizle aranızdaki buzları eritmek, ilişkinize yeni bir boyut kazandırmak istiyorsanız sexting size göre. Eğer 18 yaşından küçükseniz, içerik sizin için uygun olmayabilir. Okumaya devam ederseniz sorumluluk sinanduymaz.com ve yazarlarına ait değildir.

Sexting Nedir?

Sexting, erotik mesajlaşma anlamında kullanılmaktadır. Yalnızca mesaj değil, resim ve video ile kullanabilirsiniz. Sexting ile cinsel mesaj ve çıplak fotoğraf paylaşmaktan ziyade, ilişkiye estetik boyutta, sevgi ve heyecan katar.

Sexting, sevgilinizi tatmin etmek demektir.

shutterstock_129444455

Sexting Nasıl Yapılır?

Sexting yapmaya başlamadan önce sevgilinize onu çok özlediğinizi ve onu düşündüğünüzü söylediğiniz bir mesaj atabilirsiniz. Tüm söyleyeceklerinizi bir mesajda toplamak yerine ayrı ayrı gönderin. Böylece tepkisini ölçerek adım atmış olursunuz. Sade, açık ve net konuşun ama ona her istediğini hemen vermeyin. Gerçek hayatta olduğu gibi tahrik edici bir şekilde ne yapmak istediklerinizi ona anlatmalısınız.

Seviyeli olarak ateşi arttırabilirsiniz. Bulunduğunuz ortam neresi olursa olsun, önceden yapmışsanız sevişmenizden bahsedebilirsiniz. Davet edici çıplak bir fotoğraf göndermek sevgilinizi çıldırtacaktır. Onu düşünerek kendinize dokunduğunuzu iletin.

Korkmayın, cesur ve açık olun. Bu ona karşı sizi daha çekici yapacak. Soru sorun. Yapmak istediği fantazileri söylettirin.

images (19)

Şunlara Dikkat Edin;

Utangaç olmayın, unutmayın kimse utangaçlıkta tutkuyu yaşatamaz.

Cinsel organınızın fotoğrafını tak diye göndermeyin. Bunun yerine onu tahrik etmenin daha estetik yolu olarak ufak dekolteler verin.

Siz alkollüyken o değilse sexting’ e girmeyin. Ne kadar ateşli hissederseniz hissedin sarhoş olduğunuzda karşı tarafa kendinizi komik duruma düşürebilirsiniz.

Mesajlarına geç cevap vermeyin. İki taraf birden yükselmişken ona detaylı mesaj atayım diye zaman harcıyorsanız onun ilgisini kaybedebilirsiniz.

‘Zor’u oynamayın. Sürekli attığınız fotoğrafa karşılık beklerseniz karşınızdakini korkutabilirsiniz.

Mesajlaşma sonrası telefonunuzdaki fotoğraf ve mesajları silmeyi unutmayın.

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

544 Barkod Hangi Ülkenin?

Coca Cola, Fanta, Burn gibi bazı içeceklerin barkod numarası 544 ile başlıyor. Bir çok kişi …