Home / Kişisel Tanıtımlar / Rihanna’nın Bilinmeyen 5 Sırrı2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Rihanna’nın Bilinmeyen 5 Sırrı2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Rihanna’nın gerçek adı nedir? Robyn Rihanna Fenty ‘dır. Rihanna, 2005 yılında Amerika’nın tüm müzik listelerini alt üst etmiştir. Dünya Star’ı Rihanna’nın insanlar tarafından pek bilinmeyen 5 sırrını öğrendim. Sizinle paylaşmak istedim. Hemen başlayalım;

1- Rihanna Hayaletlerden Korkuyor

Rihanna Hayaletlerden Korkuyor
Rihanna Hayaletlerden Korkuyor

Ünlü şarkıcı Rihanna, hayaletlerden ve hayalet görmekten korkuyor. Hatta Hollywooddaki meşhur otel Chateau Marmont şatosunda hayaletlerin yaşadığına inanıyor. Bu yaşına kadar adım atmadı ve atmayacağını söylüyor.

2- Rihanna En Çok Giorgio Baldi Restoranını Seviyor

 

Rihanna Giorgio Baldi Restoranı
Rihanna Giorgio Baldi Restoranı

Rihanna, Los Angeles’ta bulunduğu her akşam bu restoran’a mutlaka uğramaktadır. Yani yolunuz Los Angeles’a düşer ve Rihanna’yı yakından görmek isterseniz bu restoran’a mutlaka uğrayın. Hatta sadece Rihanna’ya hizmet eden hiç değişmeyen garsonunun adı Marco!

3-Rihanna’nın Resmi Tatili 22 Şubat

Rihanna Resmi Tatili
Rihanna Resmi Tatili

Rihanna Nereli ? Çoğu insan bilmiyordur, Rihanna’nın Barbados’lu olduğunu. Karayip’in bağımsız olan adası Barbados’ta 2008’den beri 22 şubat resmi rihanna tatilidir. Rihanna her sene 22 şubat’ı kutlayarak kendi ülkesini gururlandırmaktadır.

4- Rihanna Lise Okuyamadı

Rihanna'nın Hayat Sırları
Rihanna’nın Hayat Sırları

Ünlü sanatçı Rihanna, 15 yaşında keşfedilince lise hayatı aksadı ve dünya yıldızı olma basamaklarını birer birer tırmandı. Bu zamanlarda da okul aksadı. Ama halen liseden mezun olmadı. Ünlü şarkıcının neden okulu bitirmediği bilinmiyor ama, gerek yok gibi.

5- Rihanna Tüm Konserlere Alkollü Çıkıyor

Rihanna Alkollü Sahneye Çıkıyor
Rihanna Alkollü Sahneye Çıkıyor

Sahneye çıkmadan önce neredeyse tüm dünya yıldızlarının heyecanını hafifletmek, rahatlamak ve en önemlisi sakinleşmek için birşeyler kullandığı biliniyor. Rihanna ise likör içerek sakin hissediyor.

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Alperen Duymaz Kimdir?

Siz çok değerli blog takipçilerimden aldığım bazı mailler var. Alperen Duymaz ile bir akrabalık bağımızın …