Home / Script & Tema / Responsive Chat Scripti Ücretsiz İndir1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
mobil-uyumlu-sohbet-scripti
Responsive sohbet chat scripti

Responsive Chat Scripti Ücretsiz İndir1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Merhabalar, internette çok aranan script olan chat scripti ‘ni sizlerle paylaşacağım. Tamamen chat sitesi kurun isterse sitenizin bir bölümüne chat odası kurun. Bunu yapmanız çok basit. Script tamamen çalışmaktadır. Herhangi bir sorunu yoktur. Chat odası tek değil istediğiniz kadar açabiliyorsunuz.

Mobil uyumlu olan mesajlaşma scripti sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Php sohbet scripti indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

SQL dosyaısnı veritabanınıza aktarın. ayar.php’deki gerekli yerleri düzenleyin.

Admin Paneli için www.siteadresiniz.com/ayqo.php ye gidin.

İlk kullanıcı adı ve şifre admin 123’tür.

mobil-uyumlu-sohbet-scripti
Responsive sohbet chat scripti

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

 

 

 

 

 


php sohbet scripti türkçe

admin panelli sohbet scripti

görüntülü sohbet scripti ücretsiz

üyelikli sohbet scripti

veritabansız sohbet scripti

php basit sohbet scripti

mesajlaşma scripti

html sohbet scripti

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

İnstagram Takipçi Beğeni Scripti Sorunsuz 2018

Merhaba değerli ziyaretçiler, İnstagram panel arayışlarınıza son vermek için bu yazıyı yazıyorum. Yazı 28.08.2017 tarihinde yayınlanmıştır. …