Home / İnternet Dünyası / Online Ödeme Sistemi PaPARA’yı Kullanmalı Mıyız?2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
papara nedir

Online Ödeme Sistemi PaPARA’yı Kullanmalı Mıyız?2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Papara Güvenli mi?

Bu sorunun cevabını altyapı açısından vermem mümkün değil fakat, yapmış oldukları sistem, sizin hesabınızın güvenliğini oldukça arttırmış düzeyde. Hesaba girişlerde bankayı andıran sms onayı beni çok memnun etti. Giriş bilgilerim bilinse dahi, telefonuma başkasının erişimi olmadığında papara hesabıma da başkası giremez. Bu özellik bana bir güven katmış durumda, fakat dediğim gibi kod yapısı, veritabanı v.s yapılarını bilmediğim için çok fazla da yorum yapamıyoruz. Ama güvenli diyebilirim.

Papara Hızlı mı?

Evet, hemen hemen soracağımız ikinci soru bu olsa gerek, hızlı mı?

Reklam aldığım bir sitenin ödemesini papara üzerinden almıştım, papara hesabıma yatan tutarı 1 dakikadan az sürede yapıkredi hesabıma aldım ve bu hızı görünce şok oldum desem yalan olmaz. Cevap olarak, papara çok hızlı.

7 Gün 24 Saat Eft Hizmeti

Hesabınızı 5 dakika içerisinde kurup, aktifleştirdikten sonra, para transferi, bakiye yükleme işlemleri ve gönderme işlemlerini kesintisiz olarak her dakika yapabiliyorsunuz. EFT saatleri geçmiş olsa bile, parasal işlemleri her zaman yapabiliyorsunuz.

Papara Ücretli mi ? Komisyon var mı?

Ben herhangi bir üyelik ücreti ile karşılaşmadım, fakat para çekimi yaparken 1 tl gibi ufak bir komisyon kesildiğini de belirtmek isterim.

Ayrıca, papara tamamen Türkiye’de geliştirilmiş, Türk projesidir.

 

Google Aramaları:

papara kayıt

papara güvenilir mi

papara güvenli mi

papara kart

papara para çekme

papara para yükleme

papara giriş

papara kart

papara güvenilir mi

papara giriş

papara güvenli mi

papara card

papara para çekme

papara para yükleme

papara müşteri hizmetleri

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

içerikleri sildim

Kişisel Blogumdaki Yazıları Neden Sildim?

Öncelikle bu bir saçmalık mıdır diye soruyorum kendime. Çünkü hit alan içerikleri dahi sildim. Belki sıralamalardan düşecek(hit …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir