Home / Uygulamalar / LiveBuy: Canlı Yayında Al, Sat : Uygulama Yorumu1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

LiveBuy: Canlı Yayında Al, Sat : Uygulama Yorumu1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Yeni çıkan bir uygulama olan LiveBuy: Canlı Yayında Al, Sat uygulaması, canlı yayında satış yapmayı sunuyor.

Örneğin telefon alacak olanlar LiveBuy indirerek canlı yayında telefonu gösteren, sorun olmadığını belirten kişilerin yayınını izliyor ve almak istiyorsa alıyor.

Bu uygulama fikir olarak güzel olsa da, videoların kalitesiz ve tutuklu bir şekilde ilerlemesi kötü bir durum. Tabi ki piyasaya yeni çıkan bir uygulama olarak çok doğal bir durum. Kullanıcıları arttıkça ve hasılat yaptıkça bunun düzeleceğine inanıyorum. Fakat alternatif olarak kullanılan alım/satım uygulamalarını sollayıp geçebileceğine emin değilim. Çünkü diğer uygulamalar Türkiye pazarında çok fazla ilerlemiş ve milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Siz de bu uygulamayı demek istiyorsanız app store ve play store mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube …