Home / Düşüncelerim / Karşı Komşunun Kızı Olsan Keşke1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
images (15)

Karşı Komşunun Kızı Olsan Keşke1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Neler vermeyiz ki sevdiğimiz kıza doya doya bakmak için. Hiç beklemediğimiz anda karşılaşıp bir kaç saniyelik göz teması bile uzak diyarlara götürüverir bizi. Bazen hiç kimsenin geçmediği kaldırımda otururken buluruz kendimizi, bazense kalabalıkta, insanların arasında kayboluveririz. Görmek, olduğumuz yerden alıp götürmedimi bizi? Rüzgarın yaprağı götürdüğü gibi.
Saniyeler, dakikalar, saatler, günler, haftalar, aylar, yıllar geçse bile içimizdeki umut, birkaç saniyelik göz teması ile sürükleyecek bizi geçmiş günlerimize. Geçirdiğimiz bir dakika için bir çok saat anılarımızı canlandıracağız beynimizde; bazen bir bakış, bazen sarılış, bazen bir gülüş, bazen bir öpüş.
Beraberken hiç farkında değiliz de, birlikte olmayı başaramadığımızda onlarca anı, hatıra doluşuveriyor beynimize. Bir kaç fotoğraf kalıyor, silmeye kıyamadığımız. Her zaman değil, bazen, açıp fotoğrafları anıları tazeliyoruz, üzülmüyoruz ama mutlu da olmuyoruz.
Karşı komşunun kızı olsan keşke, doya doya bakardım sana.

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

içerikleri sildim

Kişisel Blogumdaki Yazıları Neden Sildim?

Öncelikle bu bir saçmalık mıdır diye soruyorum kendime. Çünkü hit alan içerikleri dahi sildim. Belki sıralamalardan düşecek(hit …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir