Home / Sosyal Medya / Instagramda Ekran Görüntüsü Alanları Nasıl Görürüz?1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Instagramda Ekran Görüntüsü Alanları Nasıl Görürüz?1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Popüler fotoğraf ve video paylaşma platformu olan instagrama yeni özellik geliyor.

İnstagramda kim ekran görüntüsü aldı ve  instagram ekran görüntüsü alanları görme çok yakında kullanılabilir olacak.

Bu özellik ile eski sevgilisinin hikayesinden ekran görüntüsü alanları , gizlice sevenlerin aldığı ekran görüntülerinin önüne geçecek. Bu özellik instagramın beta kullanıcılarında şuan mevcut fakat tüm kullanıcılara ne zaman ulaşacak bilmiyoruz. Peki ekran görüntüsü alanları nasıl görürüm? diyorsanız hemen yanıtlayalım.

Bir hikaye paylaştınız ve hikayeyi görenleri tıkladığınızda aşağıdaki ekran görüntüsünde belirttiğimiz işaret olanlar ekran görüntüsü almış olanlardır.

instagram ekran görüntüsü alanları görme
instagram ekran görüntüsü alanları görme

Simgede değişiklik olur mu bilmiyoruz ama instagramın denediği bu özellik birçok kişinin işine gelmese de, sürekli hikaye paylaşan kişiler için muazzam birşey.

Yeni özellikler, güncellemeler, birbirinden güzel haber ve içerikler için bloğumu takip etmeye devam edin.

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Sosyal Medya Uzmanı Nedir? Ne Yapar?

Teknolojinin ilerlemesi ve sosyal medya platformlarının geçerliliğini devam ettirmesi ve günümüzde sosyal medya kullanım oranının …