Home / Düşüncelerim / Güneşi Göster Bana!1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
kiyaslama-yapmayin-sinanduymazcom

Güneşi Göster Bana!1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Yine yazıyorum, kendi kendime. Bunları okuyamayacak biliyorum. Belki bir yerlerde okuyan olur. Aslında dert anlatmak değil benimkisi, ben hiçbir zaman pişman olmadım onu sevdiğim için. O yüzden, dert değil benimkisi.

Yağmur yağar ya hani, durup izliyorsundur sen, sanki benim göz yaşlarım içime akıyor gibi hissediyorum. Gökyüzümsün ya hani, yağmur da yağıyor; ama senden mi gidiyor, benden mi?

Şimdi sen, gözüm yaşararak baktığım herşey gibisin, izlemeye doyamadığım;
ardından bakıp öylece kaldığım pahalı bir resimsin..

Şimdi sen gökyüzündesin sevgilim, karanlık bulutlar engeller ya güneşi;  sende benim güneşimi engelliyorsun, karanlıktan korktuğumdan değil bu sitem; üşüyorum…

Sahi sen, geleceğinin olmayan birine geleceğini adadın mı hiç? “Senden sonra ne sevgilim olur, ne evlenirim” diyecek kadar sevdin mi birini? Çekil önünden; güneşi göster bana, karanlıktan korkmuyorum; kalbimi ısıtamıyorum, söyledim sana üşüyorum..

Yazmıyorum adını, okumuyorum, görmüyorum. Aramıyorum seni, karşılaşmak istemiyorum ama unutmakta istemiyorum. Sahi, sen nasıl unuttun beni? Neden benim seni sevdiğim gibi sevmedin ki beni? Tamam, her zaman güzel şeyler olmasın, biz olmayalım; Bir kez nasılsın diye bile sormadın bana, ben her gece ölürken.

Olsun; soranlara acısı bile bal diyorum. Seni seviyorum.

Yıldız Abla Sen Çok Yaşa..

” Yıldız Tilbe – Emi ” 

Ahlarım beddua değil, anlaşılabilmek için..

SdM

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

içerikleri sildim

Kişisel Blogumdaki Yazıları Neden Sildim?

Öncelikle bu bir saçmalık mıdır diye soruyorum kendime. Çünkü hit alan içerikleri dahi sildim. Belki sıralamalardan düşecek(hit …