Home / Düşüncelerim / Gelecek : Hayatımızda Ne Değişecek ?2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
Gelecek hayatımızda ne değişecek
Gelecek hayatımızda ne değişecek

Gelecek : Hayatımızda Ne Değişecek ?2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Gelecek… Ne kadar ucu açık bir kelime. Kimse ne getireceğini bilmiyor, ne götüreceğini bilmiyor. Bazılarımız için çok güzel kapılar açarken bazılarımız için kapıları tamamen kapatacak. Güzel hayat yaşayanlar belki de en kötü hayatın içine düşecekler, sürekli mutsuz, umutsuz insanlar için o açılacak olan kapıdan geçtiklerinde belki de hayatlarının geri kalanını tamamen gülümseyerek geçirecekler. Umarım ki her zaman herkes mutlu olsun, herkesin yüzü gülsün ama bu garip hayatta her zaman güzel güzel şeyler olmuyor.

Yine de hayatımız sizce çok iyi değil mi? Etrafımızdakiler bizden mutlu olsa ne olacak, görmediğimiz ve farkında olmadığımız çok fazla mutsuz insan yok mu dünyada? Bugün üzüldüğümüz şey için 3 gün, 5 gün sonra ne kadar üzüleceğiz? Gelecek, size öyle bir kapı açacak ki, bugün üzüldüğünüz şeyler yıllar sonra kahkaha atacaksınız. Yapmak istediğiniz hiçbir şey şuan yolunda gitmiyor olabilir.

Gelecek Bize Ne Getirecek?
Gelecek Bize Ne Getirecek?

Elbette her şey üst üste gelecek. Yalnızca bugün değil her zaman böyle olacak. Yoğun bir dönem geçiriyor olabilirsin. Sadece senin değil herkesin hayatında bu üst üste gelmeler var. Kimisi okulda, kimisi evde, kimisi borçları yüzünden, kimisi sevdikleri yüzünden. Her şey üst üste gelmese, toz pembe olsa, kazandıklarımızın, elde ettiğimiz güzelliklerin ve mutlulukların bir değeri kalır mıydı? İnsan her gün mutlu olsun, her an mutlu olsun isterim tabi ki ama bu mümkün değil. Unutmayalım her zorluk güzel başlangıçlara sürükler bizi. Yukarıda gördüğünüz fotoğrafa dikkatlice bakın şimdi. Bazı sıkıntılar çekiyoruz, bu çektiğimiz sıkıntıları yay olarak düşünün, gerildikçe geriliyoruz. Ama tüm sorunlar çözüldüğünde, bir derdimiz kalmadığında o yay oku öyle bir fırlatacak ki, 90’dan vuracağız. Siz sadece kalbinizi gelecek güzelliklere odaklayın yeter.

Senin de çoook mutlu bir hayatın olacaaak 🙂

 

SinanDuymaz.COM ‘u takipte kalın. . 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

içerikleri sildim

Kişisel Blogumdaki Yazıları Neden Sildim?

Öncelikle bu bir saçmalık mıdır diye soruyorum kendime. Çünkü hit alan içerikleri dahi sildim. Belki sıralamalardan düşecek(hit …