Home / Düşüncelerim / Çocuk istismarına idam bile az!4 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Çocuk istismarına idam bile az!4 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Hiç yanlış okumadınız efendim. Çocuk istismarı kadar şerefsizlik yapmış bir insana idam cezası çok hafif kalır. Her kim olursa olsun. Kral da olsa padişahta olsa henüz küçük yaşta olan gül gibi, gökyüzü gibi temiz çocukların, daha çocukluğunu bile yaşamadan tüm geleceğini mahfeden insan dışı varlıklara ölüm en kolay kurtuluş olur.

Henüz 1 yaşında, 2 yaşında, 3 yaşında , 5 yaşında , 10 yaşında , 16 yaşında çocuklar, bebekler yaşı kaç olursa olsun maruz kaldıkları olaylar hayatları boyunca olumsuz ve yıkıcı  bir biçimde etki edecek. Çocuk istismarının her türlüsü cinayettir ve insan dışıdır. Bu şeref yoksunu, karaktersiz, haysiyetsiz varlıklara hapis cezası bir hediyedir. Hapis cezasının yanı sıra idam cezasıda çok hafiftir.

Çocuk istismarına idam bile az
Çocuk istismarına idam bile az

Bu yazıyı 16.02.2018 tarihinde yazıyorum ve yazdığım bu içeriğe Duygu Atakan’ın söylediklerine de yer vermek istiyorum:

3 Yaşında tecavüze uğrayan kız çocuğunun anüs deliği hem öne, hem arkaya doğru olmak üzere iki ayrı yönde yırtılmış. Bağırsaklar da yırtılmış ve dışkı ile tecavüzcünün spermleri karın boşluğuna akarak tüm iç organları iltihaplandırmış. Saatler süren iki ayrı ameliyatla 60 küsur iç dikiş, 20 küsur dış dikiş atılarak çocuk ancak oturabilir hale getirilmiş. Dikişleri patlatmadan dışkılayabilsin diye yalnızca sıvı gıdalarla besleniyor ve dışkısının katılaşmasını engellemek için sürekli müshil veriliyor;
dolayısı ile vücutta besin yetersizliği ve sıvı kaybı var. Ayrıca kendi dışkısının ve tecavüzcünün sperminin iç organlarda oluşturduğu iltihabın giderilmesi için kullanılan antibiyotikler yüzünden karaciğeri hasar görmüş. İdrar kesesi aşırı basınçtan tahriş olmuş, çocuk sürekli kan işiyor. Ağzı kapatılan çocuğun kendi çığlığının basıncından kulak zarı patlamış. Çocuk tanımadığı birini görünce; kolundaki serumları koparma pahasına, dikişlerini patlatma pahasına hastanedeki yatağından aşağı atlayıp yatağın altına saklanmaya çalışıyor.
Ve yetkililer buna sadece “ÇOCUK İSTİSMARI” diyor.. Bu “istismar” falan değildir. Bu düpedüz insanlık dışı, kasıtlı vahşettir.. Kelimelerle oynayıp bu iğrençliği basitleştirmeyin!!” Belki yazının içeriğinde kullanılanlardan ötürü ve bizzat içeriğinden ötürü kızabilirsiniz bana, iğrenebilirsiniz belki de lakin bunların hepsi gerçek. Bu vahşetin, insanlık dışı mahlukatların yaptığı bu kasıtlı vahşetin sonucu bunlar oluyor. Bunu paylaşmak istiyorum ki herhangi birisinin bile aklından en ufak bir şey geçmesin bununla ilgili. Bunu paylaşıyorum ki sizler gördüğünüzde bunu hafife alıp geçmeyin, tepkileriniz alışmasın, bu yıkıcı olur çünkü. En başta insanlığınız da. bunu paylaşıyorum ki olur da bir yerlerde yardıma ihtiyacı olan bir çocuk görürseniz, yardım etmekten geri durmayın, bakıp ta geçip gitmeyin. Ne olur insanlığınıza sahip çıkın…

Henüz daha çok küçükken hayatları başlarına yıkılan çocukların ve yakınlarının acısına karşılık olarak diyorum, idam cezası bile ödül bu şerefsizlere!

Yaktığınız yerden yanın dicem ama, şeref yoksunu, haysiyetsiz pislik, sözlerin tükendiği yerdeyiz, içimde bişeylerin koptuğunu hissettim, nasıl bir dünyaki nasıl bir ülke ki hala çocuklarımıza dokunulabiliyor, bizler çocuklarımızın gözlerinin içine bakarken, onların üzerine titrerken, aman onlara bişey olmasın diye uğraşırken, böyle şerefsizler böyle insan dışı varlıklar hayatı zehir ediyorlar.

Sözlerin, kelimelerin hiç bir anlam ifade etmediği yerdeyiz. Allah kimseye yaşatmasın. Bu şeref yoksunu varlıklara idam bile hediye…

Geçmiş olsun, Türkiye!

Geçmiş olsun, Dünya !

Geçecekse…

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

içerikleri sildim

Kişisel Blogumdaki Yazıları Neden Sildim?

Öncelikle bu bir saçmalık mıdır diye soruyorum kendime. Çünkü hit alan içerikleri dahi sildim. Belki sıralamalardan düşecek(hit …