Home / Düşüncelerim / Bursanın şebeke suyundan memnun musunuz?1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Bursanın şebeke suyundan memnun musunuz?1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Doktorların bile çeşmeden su içmeyin dediği döneme geldik artık…

İçtiğimiz çaydan bile tat almıyoruz. Koskoca Uludağ ‘a sahip Bursa halkı olarak hazır suya mahkum edildik… Yalnızca zararları bunlar değil tabi, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi kısa zaman içinde oluşan kireç tortularından dolayı bozulmaz mı sizce?

Kireç miktarı çok fazla olduğu için (ki suyu kaynatmaya bile gerek yok çeşmeyi açtığımızda anlıyoruz) tadında ve kokusunda ciddi şekilde rahatsız eden bir hal alıyor, tüketimi de bir hayli zor oluyor.. Bursa’da Su Çeşmeden İçilir sloganına uyarak içiyorsunuz anlamadan da olsa vücudunuza büyük zarar veriyorsunuz. (Örn: Mide spazmları,karın ağrıları v.b)

Aşağıdaki video’da Recep Altepe ‘nin yapmış olduğu su reklamını izleyeceksiniz…

İzlemiş olduğunuz video’ya göre kana kana çeşmeden su içebilirdiniz.

Şimdi bir başka video ile devam edelim.. Bir vatandaşın yapmış olduğu içme suyunun testi..


Şimdi de son bir video ile devam ediyoruz. Video’yu çeken Chp Bursa Milletvekili NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ‘dur.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Yetkililerinin Bir An Önce Şebeke Suyuna Çözüm Bulması Gerekmektedir.

*Bu yazılar ve videolar, karalama amaçlı veya siyasi bir amaca ulaşmak için paylaşılmamıştır.

 

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

içerikleri sildim

Kişisel Blogumdaki Yazıları Neden Sildim?

Öncelikle bu bir saçmalık mıdır diye soruyorum kendime. Çünkü hit alan içerikleri dahi sildim. Belki sıralamalardan düşecek(hit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir