Home / Kişisel Tanıtımlar / Bir Melek; Meryem Küçük2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.
Meryem Küçük
Meryem Küçük

Bir Melek; Meryem Küçük2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Meryem…

Bir Melek Meryem; Düşünün bir meleğin beden bulmuş halini. Her tarafından iyi her tarafından güzel. Bardağın boş tarafından da baksan Melek, dolu tarafından da baksan Melek. Cesaretim olsa da yazsam, beni en kötü günlerimde, sadece bir kaç kelimeyle kendime getiren, birkaç cümlesiyle beni bambaşka biri yapan kişilik Melek Meryem! Ben şimdi nasıl olur da insan derim?

Bir Gül Meryem; Üzülürse dikenleri batar kalbinize, hayattan soğursunuz. O kadar iyi bir insan ki, nasıl üzülür! dersiniz. Hatta onun yerine ben üzülürüm o hep mutlu olsun dersiniz. Gülü seven dikenine katlanır demiyorum, gülü seven dikenini de sever!

Bir Gülüş Meryem; İmkanım olsa, parmağımla Meryem’i işaret edip tüm dünyaya nasıl gülünür göstereceğim. Onun gibi gülemeyen hiç gülmesin diyeceğim, Dünyanın 7 harikası halt etmiş gülüşünüzün yanında, kelebek görse ömrü uzayacak…

 

Bir Bakış Meryem; Herşeyi bakışı ile anlatabilen. Öyle anlar geliyor ki aslında kırmamak için birşey söylemiyor ama bakışıyla belli oluyor. Bir bakış Meryem, senin hayatını senden iyi gören..

Bir Yıldız Meryem; Karanlık çökünce hemen ortaya çıkan. Gök yüzüne bakıp yıldızları izlemek gibi huzur bulduran.

Ömer Hayyam’ın dediği gibi “Körler onu görmese de yıldızlar vardır.”

Bir Öğretmen Meryem; Yalnızca bilgi değil, hayatı öğreten. 8 yaşında başladım ben öğretmenler ile  tanışmaya, 23 yaşına kadar öğretmenlerle tanışırsın ama bazıları vardır ki onları hiçbir zaman unutamazsın, Meryem Küçük gibi.. O bana 29 harf değil, daima mutlu olmayı öğretti.

 

Ağlamayı bilmeyen, gülmeyi unutmayan biri olmanız dileğimle..  Hep böyle kal ^^

 

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Alperen Duymaz Kimdir?

Siz çok değerli blog takipçilerimden aldığım bazı mailler var. Alperen Duymaz ile bir akrabalık bağımızın …

4 Yorumlar

  1. Sanırım bir öğretmen ile alakalı okuduğum en güzel içerikti. Aslında öğretmenimizi de bu güzel sevgiyi aşıladığı için tebrik etmek gerekiyor. Bu tür içerikleri arttıtman dileğiyle takipteyim arkadaşım 🙂

  2. Bizde öğretmeniz ama bize bu kadar güzel iltifat eden sanırım olmadı. Tebrikler ediyorum bu sevgiyi aşılayabildiğiniz için Meryem Küçük 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir