Home / Uygulamalar / Bilgisayar Kapatıcı – Otomatik Bilgisayar Kapatma Programı1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Bilgisayar Kapatıcı – Otomatik Bilgisayar Kapatma Programı1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Şüphesiz bir indirme yaparken, dosyalarınızı upload ederken, program kurarken farklı bir işiniz yoksa bilgisayarın başında durmak istemeyebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan uyurken müzik dinlemek, film izlemek isteyebilir ama sabaha kadar açık kalmasın isteyebilirsiniz.

Yardımınıza Bilgisayar Kapatıcı Koşuyor 🙂

bilgisayar-kapatici-gorunum

Bununla beraber Bilgisayar Kapatıcı; yerel ağınızdaki herhangi bir bilgisayar yada bilgisayarları, IP adresi veya bilgisayar adı kullanarak kapatmanıza yardımcı olan Windows’un “Uzaktan Kapat”programına ulaşmanızı sağlar.

670 KB’lık minik boyutu ile (1MB’den az) sizi birçok konuda rahatlacak uygulamayı indirmek için tıklayın.

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir