Home / Tanıtım Yazıları / Bedava Sohbet Siteleri2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Bedava Sohbet Siteleri2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Değerli blog takipçilerim, bu makalem tanıtım amaçlıdır. Bazı sohbet sitelerinin tanıtımının yapılması amacıyla paylaşılmıştır.

Yaşı büyük olanlar irc yani mirc sohbet diye bilinen sohbet odalarını mutlaka duymuştur hatta bir çoğu girerek sohbet etmiştir. Günümüzde yaşamını hala sürdüren bu sohbet siteleri şimdi teknolojiye ayak uydurarak mobil sohbet desteği ile kullanıcıların telefondan sohbet etmelerine imkan sağlamaktadır.

Tamamen ilkel olan mirc sohbet yani irc sohbet sadece yazılı sohbet sunarak binlerce kullanıcının birbirini görmeden  chat yaptığı siteler bunlar. Her türlü insanın girdiği chat sitesinde evli sohbet dahil olmak üzere gabile sohbet imkanı da bulunmaktadır. Üstelik bu sohbet siteleri tamamen bedava sohbet sağlamaktadır. Herhangi bir işlem yapmadan ve üyeliksiz sohbet ile yalnızca nickinizi yazarak sohbete bağlanıyorsunuz. Tercihinize göre ister erkeklerle sohbet ediyor ister bayanlarla sohbet ediyorsunuz.

Günümüzde hala yaşamını sürdüren bedava sohbet siteleri kullanıcılarına yalnızca chat yapmayı sunuyor. Dileyenler islami sohbet ediyor, dileyenler seviyeli sohbet ediyor. Hatta erotik sohbet etmek isteyenler de bu tür sohbet sitelerinde bulunuyor, cinsel sohbet etmenin tadını çıkarıyorlar. Bu tür sohbet sitelerinin hiç bir zaman biteceğini düşünmüyorum çünkü biz insanlar tanımadığımız kişilerle gizli sohbet etmeyi seven insanlarız. Bu yüzden onca sosyal medya çıkmasına rağmen chat siteleri hala yaşamını sürdürüyor.

Tanıtım yazımızın sonuna geldik. Bu yazının amacı, sitemizden dışarıya link çıkışı yapmaktır. Dilerseniz buraya tıklayarak sohbete bağlanabilirsiniz. Fakat yazımızın amacının sizi sohbet sitelerine yönlendirmek olduğunu düşünmeyin.

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

alanya

Alanya Gezilecek Görülecek Yapılacaklar

7’den 70’e herkese hitap edecek bir tatil vadeden Alanya, Türkiye’nin en önemli tatil merkezlerinden biridir. …