Home / Android / Android Telefonumun Temasını Değiştirmeli Miyim? Nasıl Değiştirilir?3 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Android Telefonumun Temasını Değiştirmeli Miyim? Nasıl Değiştirilir?3 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, çok önemli bir konu olarak gördüğüm Telefonun temasını değiştirmeli miyim? gibi sorularınızın cevabını  kendi düşüncelerime göre vereceğim.

Android telefonunuzun temasını değiştirmek derken, telefonun kendi özelliğinde gelmişse konu içinde yazacağım yazıları, bu özelliğinize yorumlamayınız.

Google play ‘den indirilen launcher v.s programları kullanıyorsanız okumaya devam edin. 

Öncelikle google playden indirdiğimiz her türlü launcher bir dünya reklam ile karşımıza çıkıyor.

İyi hoş, temamız değişiyor, telefonumuzu alışılagelmişin dışında kullanabiliyoruz ama istenmedik yerde çıkan reklamlar yüzünden ben kullanmıyorum. Karşıma çıkan reklamların gereksizliği yetmiyormuş gibi, internet paketimi de adeta sömürüyor.

Bazı launcher’lere göz attım (Samsung Galaxy Note 3 kullanıcısıyım) fakat reklamlar ile beni rahatsız etmesi ve internet paketimi sömürmesi yetmezmiş gibi, birde kullanacağınız temalara ya para ödüyorsunuz, yada o temayı kullanmak için 10-15 tane uygulama indirip kredi kazanıyorsunuz. Saçmalığa bak! Madem uygulama indirip temayı kullanacağım neden reklam gösterip benim üzerimden sürekli para kazanıyorsunuz.

Benim tavsiyem telefonunuzun orjinali nasıl ise öyle kullanmanız, fakat ille de kullanacağım diyorsanız, size en çok kullanılan launcherleri sıralayayım.

Nova Launcher (Shiftdelete Açıklamasıdır)

Yıllardır TeslaCoil tarafından, çok profesyonel şekilde geliştirilemeye devam edilen Nova Launcher, açık ara şu anda sizlere önerebileceğimiz en iyi launcher uygulaması.

Saf Android arayüzüne yakınlığı ile dikkat çeken Nova Launcher, geniş kişselleştirme seçenekleri ve son dönemde etkilendiği material design ile birlikte, çok başarılı bir görünüm sunuyor.

Hızlı ve çok hafif çalışmasının yanı sıra, çok kolay şekilde kişiselleştirmesi mümkün olan Nova Launcher, denemek isteyebileceğiniz en iyi launcher uygulamalarından biri.

İndirmek için tıklayabilirsiniz.

Go Launcher(ShiftDelete Açıklamasıdır)

Yine uzun yıllardır geliştirilen en iyi launcher uygulamalarından Go Launcher, Go Launcher geliştirici ekibi tarafından çok başarılı şekilde geliştirilmeye devam ediyor.

Hızlı çalışması ve çok fazla kişiselleştirme özelliği sunan uygulama,Android‘de kişiselleştirme denince akla gelen ilk uygulamalardan biri haline gelmiş durumda.

Giriş seviye cihazlarda mükemmelbeklenen performans ile çalışmasa da, orta ve üst seviye cihazlarda çok iyi sonuçlar veren uygulamaen iyi launcher uygulamalarından biri.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

TSF Shell Launcher(ShiftDelete Açıklamasıdır)

Çok başarılı bir görünüm ve geniş kişiselleştirme özellikleri ile öne çıkanTSF Launcher, çok sevilen dahili hava durumu özellikli saat widgetı ile geliyor.

3 boyutlu olmasıyla birlikte görsel açıdan en iyi launcher uygulamalarından olan TSF Launcher, Android 2.2 üzeri sistemleri desteklemesi ile giriş seviye cihazlarda bile çok iyi sonuçlar veriyor.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir