Home / Android / Android Telefondan Video/Müzik İndirme Programı1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Android Telefondan Video/Müzik İndirme Programı1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, hemen hemen her android kullacısının ihtiyaç duyduğu izlediği videoları indirme veya youtube dan video veya müzik yani mp3 indirme uygulamasını kendi kullandığım uygulama olarak paylaşıyorum.

Programın adı : Videoder 

Gerçekten birçok kategoride video ve müzik (mp3 / mp4) indirme seçeneği bulunan bu uygulamayı sizinle paylaşıyorum. youtube ‘dan tutunda, facebook instagram vimeo v.b sitelerde kısacası tüm platformlarda kullanacağınız bu uygulama, malesef google playde yok. Çünkü biliyorsunuz ki, google play youtube’dan video v.b indirilmesine izin vermiyor. (Yani yakaladığı uygulamaları saf dışı bırakıyor.)

Hemen uygulamanın kendi açıklamasına bakalım.

Videoder; YouTube, Vimeo gibi farklı video arama hizmetlerini tarayan kişiselleştirilmiş bir arama motoru kullanarak herhangi bir videoyu aramanı sağlayan bir uygulamadır. Böylece videoları direk olarak Android cihazına indirebilirsin.

Söz konusu olan videoya bağlı olarak değişen seçeneklerle, indirmek istediğin her bir videonun kalitesini seçebilirsin. Hatta eğer mevcutsa videoları yüksek netlikte bile indirebilirsin, ya da MP4, FLV, ve 3GP formatları arasından seçim yapabilirsin.

Videoder’in aradığı siteler her çeşit materyale sahiptir – video kliplerden eğlenceli kedi ve köpek videolarına kadar her şeye. Ne çeşit video aradığın farketmez, Videoder sayesinde istediğimiz herhangi bir videoyu kolayca indirebiliriz.

Videoder istediğin videoyu, istediğin kalitede, Android cihazına indirebildiğin güçlü bir uygulama. 240p’den 1080p’ye kadar, sen seç.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Gideceğiniz siteden  butonuna basarak indirebilirsiniz.

 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir