Home / Android / Android IP Kamera Programı ATCLOUD Kurulumu1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Android IP Kamera Programı ATCLOUD Kurulumu1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Merhaba pek kıymetli ziyaretçilerim,

Öncelikle ip camera nedir nasıl kurulur gibi içerik bulunmamaktadır. Yalnızca ip adresi bulunan modem üzerinde ayarlamaları yapılmış sistemler için android uygulama tavsiyesidir.

Kameralar olmazsa olmazımız gibi edebiyat yapmak yerine her ziyaretçinin direk içeriğe ulaştığında memnun kalacağını bildiğimden konuya geçiyorum.

 

Tavsiye Ettiğim Program : ATCLOUD

Yukarıdaki uygulamayı google play store gibi güvenilir uygulama mağazalarından yükleyebilirsiniz.

 

Peki programı yükledik kuruluma başlayalım.

Programı açıyoruz ve aşağıdaki gibi bi ekran bizi karşılıyor.

Panik yok, kayıt falan olmayacağız, işaretlemiş olduğum Local login’e tıklayın ve aşağıdaki görselde bulunan tüm ayarları yapın.

Biraz fantastik olsun diye cihazımın kalemini kullanarak açıklamaları yazdım. Kullanıcı adı ve şifre sizin DVR cihazınıza veya direk olarak bağladığınız ip cam şifresidir. Eğer yok ise doldurmak zorunda değilsiniz.

Tüm bilgileri doldurduktan sonra kaydedin ve yazmış olduğunuz devicename listelenecektir. Tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi kameralarınızı izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler, güvenli günler dilerim..

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Youtube Go : Nedir? ( internetsiz video izleme )

Değerli blog takipçilerim, google’ın geliştirmeye devam ettiği Youtube GO uygulaması ile internet bağlantımız olmadığında youtube …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir