Home / Kişisel Tanıtımlar / Alperen Duymaz Kimdir?2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Alperen Duymaz Kimdir?2 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Siz çok değerli blog takipçilerimden aldığım bazı mailler var. Alperen Duymaz ile bir akrabalık bağımızın olup olmadığını öğrenmek istiyorsunuz. Açıkçası Alperen Duymaz Kimdir yazarak ulaştığınız bilgilere ulaşarak tanıdım başarılı oyuncumuzu. Duymaz soyadı, Türkiye’de çok fazla yoktur diye tahmin ediyordum sanırım yanılmışım. Soyadlarımız aynı olsa da, aramızda herhangi bir akrabalık ilişkisi var mı yok mu, Allah bilir. Son zamanlarda çukur dizisinde Komiser Emrah olarak  parlayan Alperen Duymaz’ı tanıyalım.

Komiser Emrah Kimdir?
Komiser Emrah Kimdir?

ALPEREN DUYMAZ Kimdir?

Alperen Duymaz Kaç Yaşında?

3 Kasım 1992 yılında Ankara’da doğmuştur.

Alperen Duymaz Hangi Okulda Okudu?

Alperen Duymaz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında 2.sınıf okumaktadır.

Bunun yanında Ankara’da bir barda solistlik yaparak geçim sağlıyordu.

Alperen Duymaz’ın Boyu

Alperen Duymaz 1.82 boyunda,

Alperen Duymaz’ın Kilosu

Alperen Duymaz Kaç Kilo? 74 kilodadır.

Alperen Duymaz’ın Kafiyet

Alperen Duymaz, yukarıda belirttiğim gibi bir barda şarkı söylüyordu ilk zamanlar. Daha sonra aldığı bir teklifi kabul ederek modellik yaptı. Daha sonra reklamlarda yer aldı. 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancı dizisinin deneme çekimlerine katılarak, başarılı olduğunu ispatladı ve Ankara’dan İstanbul’a taşındı.

Alperen Duymaz Kaç Yaşında?
Alperen Duymaz Kaç Yaşında?

Alperen Duymaz, oyunculuk kariyerine yavaş yavaş adım atmaya başlıyordu. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde kendini ispatlayan oyuncuya ikinci teklif 2015 yılında Acı Aşk dizisinden oldu. Dizinin final yapması ile birlikte 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı adlı dizide rol almaya başladı. Bu yapım Alperen Duymaz’ın kendini gösterebildiği büyük bir proje oldu. Burada canlandırdığı Ateş rolü ile izleyenlerin beğenisini kazanan oyuncu ekranların aranan yüzü haline geldi.

Alperen Duymaz Kimdir?
Alperen Duymaz Kimdir?

Alperen Duymaz, şimdilerde ise ekranların sevilen dizisi Çukur ile izleyicilerin karşısına çıktı ve büyük ilgi gördü. Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan’ın paylaştığı dizi de Komiser Emrah karakterini canlandırıyor.

 

Başarılar dilerim.. Türkiye’nin en iyi oyuncularından olacağına inanıyorum.

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Rihanna’nın Bilinmeyen 5 Sırrı

Rihanna’nın gerçek adı nedir? Robyn Rihanna Fenty ‘dır. Rihanna, 2005 yılında Amerika’nın tüm müzik listelerini alt üst …