Home / Düşüncelerim / Admatic Reklamlarını Kaldırıyorum1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Admatic Reklamlarını Kaldırıyorum1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Admatic bildiğiniz üzere reklam servisidir. Çok fazla türde reklam veren bu şirketin belirtmek isterim ki herhangi bir olumsuz tarafıyla karşılaşmadım.

Fakat araştırmalarıma göre de gösterim sayımları ile ilgili bazı sorunlar yani eksik saymalar üzerine yorum yapan arkadaşların olduğunu da belirtmek isterim.

Her ne kadar reklamlar ile para kazanmak istesekte kendi düşüncelerime göre bazen olumsuz etkileri olabiliyor. Hele ki açılır sayfa reklamları yok mu? Başka sitelerde denk geldiğimde hemen kaçıyorum oradan. Bu yüzden bende blogumda hiç bu tarz reklamlara yer vermedim.

Ziyaretçilerime reklam göstereyim para kazanayım derdindeyseniz kafa yorarak ziyaretçilerin minumum rahatsızlık duyacağı reklamlar yayınlamalısınız.

Birden fazla sitemde toplam olarak hesaplandığında iyi bir gelir olsa da, ziyaretçilerimin rahatsız olmaması için, ziyaretçi sayısını şuankinin en az 5 katına katlayana dek tüm reklamları tüm sitelerimden kaldırıyorum. Sizde gerekli analizlerinizi geniş şekilde yaparak kendi açınızdan değil ziyaretçi açısından kararınızı verin. İyi çalışmalar..

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

içerikleri sildim

Kişisel Blogumdaki Yazıları Neden Sildim?

Öncelikle bu bir saçmalık mıdır diye soruyorum kendime. Çünkü hit alan içerikleri dahi sildim. Belki sıralamalardan düşecek(hit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir