Home / Merak / 544 Barkod Hangi Ülkenin?1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

544 Barkod Hangi Ülkenin?1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Coca Cola, Fanta, Burn gibi bazı içeceklerin barkod numarası 544 ile başlıyor. Bir çok kişi bu barkod numarasının hangi ülkeye ait olduğuna dair bir bilgi bulamıyor. Hatta çoğu Web sitesinde bu 544 Barkod numarasının hangi ülkeye ait olduğu yazılmıyor.

Bunun bir sebebi var mı?

Bence yok. Çünkü tüm ülkelerin barkod numaraları belli. Sadece kaynak olarak bulunmuyor.

Peki 544 Barkod Numarası Hangi Ülkenin?

544 barkod numarası GS1 Belçika & Lüksemburg ‘un barkod numarasıdır. Sadece bu değil  540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549 barkod numaraları da buraya aittir. Özellikle coca cola ve Fanta hangi ülkede üretiliyor sorusuna da cevap verdik.

Özet olarak:

540 ile 549 arası barkodlar GS1 Belçika & Lüksemburg ‘a aittir. 

About Sinan Duymaz

1995 Bursa doğumluyum. Lise: Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Veritabanı Programcılığı, Üniversite: Uludağ Üniversitesi/Bilgisayar Programcılığı, mezunuyum. 02/2015’te yaptığım domain kaydıyla başlayan araştırma,yazma merakımın sonucunda bir blog sitesi yaratmaya karar verdim ve daha öncelerde program paylaşımı yaptığım sitemi, blog sitesi olarak güncelledim. Bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm. Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için iletisim@sinanduymaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Kontrol Et

Erkekler Neden Kahveye Gider?

Bazı erkekler var cool mekanlardan çıkmaz. Cafe, bar, restoran demeden gezerler. Bu arkadaşlara lafımız yok. …